İl Müdür Yardımcıları

Metin ÖZTÜRK - İl Müdür Yardımcısı

​​

​Metin Öztürk

Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdür Yardımcısı

1977 yılında Uşak’ ta doğdu. İlkokul ve Ortaokulu İzmir’ de, Liseyi Manisa’da bitirdi. Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi,Toprak Bölümünü bitirdikten sonra, Adnan Menderes Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü,Toprak Anabilim dalında yüksek lisansını tamamladı. Gerek Bakanlığımız gerekse de farklı kuruluşlar tarafından düzenlenen birçok hizmet içi seminer, kurs ve toplantılara katıldı. 
1996 yılında Siirt İli, Kurtalan İlçesinde,657 Sayılı DMK’na tabi olarak Memuriyet hayatına başladı. Siirt İli, Kurtalan İlçe Tarım Müdürlüğü, Kütahya İl Tarım Müdürlüğü ve Manisa Beydere Tohum Sertifikasyon ve Test Müdürlüğünde Ziraat Mühendisi olarak çalıştı. 2005 yılından bu yanaManisa Beydere Tohum Sertifikasyon ve Test Müdürlüğünde görev yapmakta iken, 02.10.2014 tarihinde ManisaGıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğüne, İl Müdür Yardımcısı olarak atandı.
16.08.2016 - 06.03.2017 tarihleri arasında Manisa Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde, İl Müdür Vekili olarak görev yapmış olan Öztürk evli ve bir çocuk babasıdır.​

Mustafa GÜNDOĞAR - İl Müdür Yardımcısı

Mustafa Gündoğar.JPG 

Mustafa Gündoğar 

İl Müdür Yardımcısı

        1963 yılında Adıyaman Çelikhan İlçesinde doğdu. İlkokul ve Ortaokulu Malatya'da bitirdi.1981 yılında Malatya Ziraat Meslek Lisesinden mezun olan Mustafa Gündoğar, 1992 yılında Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi İş İdaresi bölümünü tamamladı.

        1981 yılında memuriyet hayatına başlayan Mustafa Gündoğar,1985 yılına kadarHakkari İli Şemdinli İlçesi İlçe Tarım Müdürlüğünde çalıştı. 1985-2002 yılları arasında Malatya Meyvecilik Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünde Ziraat Teknisyeni olarak,2002-2004 yılları arasında ise aynı kurumda Ayniyat Saymanı olarak çalışma hayatını sürdürdü. Ağustos 2004-Haziran 2007 tarihleri arasında Uşak İl Tarım Müdürlüğünde Destekleme Şube Müdürü olarak görevine devam etti.

        Haziran 2007-Eylül 2014 tarihleri arasında İzmir Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğünde Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü görevininsonrasında Eylül 2014 tarihinden itibaren Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdürmektedir. Mustafa Gündoğar evli ve dört çocuk babasıdır.


Melikşah TAŞKIN - İl Müdür Yardımcısı


Melikşah TAŞKIN
İl Müdür Yardımcısı

        1975 yılında Erzurum İli Oltu İlçesinde doğdu. İlk ve Ortaokulu Manisa'da, Selimiye Veteriner Sağlık Meslek Lisesi'ni İstanbul'da bitirdi. 1992 yılında Veteriner Sağlık Teknisyeni olarak Trabzon İli Of İlçesinde göreve başladı. Bu süreçte mecburi hizmetini dondurarak, Uludağ Üniversitesi Veteriner Fakültesinde eğitimine devam etti.

        1997 yılında fakülteden mezun oldu ve aynı yıl Trabzon İli Çaykara İlçesinde Veteriner Hekim olarak göreve başladı. 1998 yılının Ocak ayında Çaykara İlçe Müdürlüğüne atandı. 2001 yılında Afyon İl Kontrol Laboratuvar Müdürlüğünde Hayvan Sağlığı Bölüm Şefi olarak görevine devam etti. 2002 yılında Manisa İli Kırkağaç İlçe Müdürlüğüne Veteriner Hekim olarak atanan Taşkın, 2003 yılı Mayıs ayından itibaren görevini İlçe Müdürü olarak sürdürdü. 14 yıl devam eden İlçe Müdürlüğü görevinden sonra 15.09.2016 tarihinde İl Müdürlüğüne, Manisa Hayvan Sağlığı Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürü olarak atandı.

        Görev süresince Bakanlığımızın ve özel sektörün vermiş olduğu çeşitli eğitim ve kurslara katılıp pek çok projeye imza atan ve 13.11.2017 tarihinden itibaren Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde İl Müdür Yardımcısı olarak görevini sürdüren Melikşah Taşkın, evli ve 2 çocuk babasıdır.

''