6.10.2017 / Gösterim Sayısı : 513

Bilgilendirme ve Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

#2017 Bilgilendirme ve Koordinasyon Toplantısı

Manisa İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce "2017 Yılı İkinci Bilgilendirme ve Koordinasyon Toplantısı" yapıldı.

 

İl Müdürlüğü Toplantı Salonunda 02.10.2017 tarihinde gerçekleştirilen toplantıya; İl Müdür Vekili İsmail Kaya, Müdür Yardımcıları Metin Öztürk, Lütfi Kaymak, Şube Müdürleri ile 17 İlçenin Müdürleri katıldı.

 

Her üç ayda bir İlçeler ve Şubeler arasındaki birlikteliği sağlamak amaçlı gerçekleştirilen toplantının açılışında ilk olarak, Temmuz ayında yapılan birinci toplantıda alınan kararların uygulanması görüşüldü.

 

İlçe Müdürleri ve Şube Müdürlerinin sunumlarıyla devam eden toplantıda; İl ve İlçe Müdürlüklerinin sahada karşılaştıkları sorunlar ve çözüm yolları,  üreticilerin istekleri ve İlçe Müdürlüklerinin birbirleriyle ve Merkez ile olan koordinasyonları masaya yatırıldı. Toplantıda ayrıca, Bakanlığımızca İl Müdürlüklerinin performans kriterleri olarak belirlenen konularda nasıl çalışma yapması gerektiği kararlaştırıldı.

 

İlçe ve Şube Müdürlüklerinin çalışma alanlarında yaşadığı ve yaşanabilecek sorunlara çözüm önerilerinin değerlendirilmesi ve karşılıklı görüş alış verişiyle toplantı sona erdi.

 


''